Подскажите по выборе телефона.

Подбор оборудования по нуждам и кошельку. Сравнение производительности видеокарт, процессоров и других комплектующих.

Модераторы: GothMan, Lovrik, wlad

Ответить
viperest1
Новичок
Сообщения: 9
Зарегистрирован: 03.06.2011 20:38
Откуда: м.Львів
Контактная информация:

Подскажите по выборе телефона.

Сообщение viperest1 » 11.11.2011 20:47

Всем большой привет!Я здесь не частый гость поетому если тему создал не в том разделе то извените.Проблема от в чем:решил купить телефон Моtоrоlа Аtriх 4G з процессором Теgrа 2 на борту.Ето оптимальный вариант или ждать Теgrа 3 который уже есть?Долго ждать на новые телефоны?Спасибо всем :)

GothMan
Модератор
Сообщения: 11010
Зарегистрирован: 20.11.2005 1:03
Откуда: Запорожье, Украина
Контактная информация:

Re: Подскажите по выборе телефона.

Сообщение GothMan » 11.11.2011 21:02

долго. сначала месяца три-пять планшеты, а только потом с переходом на более тонкие технологии и доработкой процессора начнут появляться телефоны.
а планшетов на тегра 3 сейчас всего один.

viperest1
Новичок
Сообщения: 9
Зарегистрирован: 03.06.2011 20:38
Откуда: м.Львів
Контактная информация:

Re: Подскажите по выборе телефона.

Сообщение viperest1 » 11.11.2011 21:18

GothMan
привіт ще раз.Буду писати по-українськи :) так мені простіше.Дякую за пораду,значить буду брати на 2-гі,бо нового процесора таки ще довго чекати.Але мене більше хвилює таке-цей телефон вдалий вибір?Хочу потужний,швидкий і взагалі нормальний.Що скажете?

GothMan
Модератор
Сообщения: 11010
Зарегистрирован: 20.11.2005 1:03
Откуда: Запорожье, Украина
Контактная информация:

Re: Подскажите по выборе телефона.

Сообщение GothMan » 11.11.2011 23:00

Українською - так українською.
Щодо самого апарату - не знаю, ніколи його не бачив та не юзав, судячи з характеристик на офіційному сайті - то достить непогана штука. Взагалі-то незрозуміло, що то за 4Г, напевно якась маркетингова маячня. Зв'язок - стандартний WCDMA та GSM, непогана камера та режим запису відео 720р. Чи продають його у нас - не впевнений, та й модель дуже свіжа, з андроїд 2,3. Гадаю, при розумній ціні буде непогана цяцька. За-за кордону замовляти не варто через реєстрацію IMEI, ну то я думаю, самі знаєте.

viperest1
Новичок
Сообщения: 9
Зарегистрирован: 03.06.2011 20:38
Откуда: м.Львів
Контактная информация:

Re: Подскажите по выборе телефона.

Сообщение viperest1 » 11.11.2011 23:31

GothMan
я знайшов його у нас і навіть дають 12міс гарантії на нього,ссилку кину завтра так для інформації-зараз не можу включити комп(син маленький спить :) ) .Мені просто дуже-дуже сподобався цей телефон,а зараз після ваших слів впевнений на всі 100% ,що візьму саме його.Ну і думаю,якщо буду купляти у нас в магазині то проблем з ІМЕІ не повинно бути(ще розпитаю в них),так само як із гарантією.Правда шкода що Моtоrоlа офіційно не продає їх тут на Україні :( . Дякую за відгуки ;) хай щастить!

GothMan
Модератор
Сообщения: 11010
Зарегистрирован: 20.11.2005 1:03
Откуда: Запорожье, Украина
Контактная информация:

Re: Подскажите по выборе телефона.

Сообщение GothMan » 12.11.2011 15:10

Правда шкода що Моtоrоlа офіційно не продає їх тут на Україні
тоді дуже ретельно розпитайте про внесення до реєстру, та прямо у крамниці перевірте його по базі.

І вам удачі!

Ответить